EgyébFrissHírek

Tórizs Hajnalka az „Egészségedre” e heti adásában (K, P 16h)

Hajnalka kalap és fejdísz kollekciója az elegancia és a kézművesség fúzióján alapszik. Az igényesen kialakított, szín-harmonikus fejfedők mindegyike egyedi, kézzel készült darab azoknak, akik szeretik feltenni a koronát az öltözékükre.

Az elsősorban alkalmi viseletre szánt head-couture darabok garantáltan figyelemfelkeltők, valósággal vonzzák az elismerő tekinteteket. Egy ilyen fejdísz azt üzeni viselőjéről, hogy egyedi stílusa van, és nem is fél kinyilatkoztatni azt.

Ma már a komoly üzletasszonyok is csak ritkán viselnek kalapot, vagy fejdíszt, holott a klasszikus időkben elképzelhetetlen volt, hogy egy elegáns úrinő fedetlen fejjel lépjen ki az utcára. A modern öltözködés a praktikum jegyében zajlik, és azt hisszük, csak ritkán engedhetjük meg magunknak az olyan extravagáns kilengéseket, mint egy vagány fejdísz viselése. Holott az még egy kalapnál is izgalmasabb lehet, ráadásul nem teszi tönkre a frizuránkat.

Hajnalkával Turcsányi Éva beszélget az „Egészségedre” e heti adásában.

Vélemény, hozzászólás?