Rockfan ma este is! (hétfő, 20.00)

A Rockfan mai adásában: – koronavírus infók – zenei infók – újdonságok – sajtószemle – kívánságok – rockgyöngyszemek. A szerkesztő, Lőrinczy Attila üzenete: Hello Hölgyeim és Uraim /Rockfanok! Koronavírus – egy biztos: nem árt az óvatosság, ebben teljesen egyetértek párommal együtt, aki mint kineziológus segít az embereken, nagy tisztelet erte neki. Más. Én is csatlakoztam a “ne válts vissza jegyet”-mozgalomhoz, úgyhogy aki megteheti, ne váltsa vissza a jegyeket, mert sok olyan barátunk, nemzetközi koncertszervező barátunk van, aki ezt bőven megérdemli, illetve sok emlékezetes percet, órát szervezett már nekünk, ami, bár jöhet bármi, de ezt az élményt nem vehetik már el tőlünk. Kosinky Gabi, és Medvegy Lac – Concerto, Gomilko Bogdan – LiveSound, Lénárd, Cselőtei Lacik, és Hartmann Kristóf – Hammer Concerts, Csegő Éva, Cser Bálint – LiveNation, Binder Gáspár – Cudi Purci, Varga Balázs – NegativeArt… Tehat a misszió, és a Rock /Metál összetartás most is működni fog. Tudom, érzem. Köszönöm mindenkinek. A rock örök és elpusztíthatatlan. Itt gratulálok izibe a Turbonak, a Fatal Errornak, Kiesnek és a Holy Chicknek “A dal” miatt. Üdv ,indenkinek, KITARTÁS, hamarosan találkozunk élőben is.
Üdv, Lőrinczy Abszolut Rockfan Attila…
Vírus, – hah mi vagyunk a vírus. Most is csak az jut eszembe, amikor Emo kedvesen panaszkodott, hogy az East, Age of Nemesis, Solaris miért nem megy a rádióban. Ez gyalázat. Most, úgymond Turbo fan lett, és még a mobil csengőhangja is az, és önállólóan… Ennyi… Terjedünk Rockfanok, de mi hála, egeszségesek vagyunk, és remélem, így is maradunk.

Vélemény, hozzászólás?