Balázs Fecóra emlékezik a Rockfan +Falcon project (V, H, Sz 20h)

Korál emlékműsor Balázs Fecó emlékére: Beszélünk Fekete Tibi Samuval, Fischer Lacival és Dorozsmai Petivel…..

Korál mindörökké…

Üdv  Lőrinczy Rockfan Attila

Meghalt Balázs Fecó | Femcafe

“„Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Balázs Ferenc, Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas zenész, szerető édesapa, férj és kolléga tegnap este távozott. A rengeteg ima és orvosai minden igyekezete ellenére 13 nap küzdelem után feladta a harcot” – írta Várkonyi Attila.
Balázs Fecó 1951-ben született, 1967 és 1972 között a Neoton Família tagja volt, majd megalapították az első magyar hardrock együttest, a Taurust, mely rövid ideig, 1974-ig működött. 1977-től az együttes 1985-ös felbomlásáig a Korál vezetője volt, majd szólókarrierbe kezdett. Munkásságát egyebek mellett 1999-ben Liszt Ferenc-díjjal, 2011-ben a Magyar Köztársasági Érdemrend Tisztikeresztjével, 2016-ban Kossuth-díjjal ismerték el.”  (MN)Válaszolj Most!