EgyébFrissHírek

Átokbontás – ReLoaded 248.- a Közös Hang Rádióban, 2024.05.30. 18.00

Üdvözletem!

Jó lenne, ha ezekre az egy órákra meg tudnátok állni és odafigyelve végig tudnátok hallgatni miről van szó. Mert mindig szó van valamiről, mindig előkerül legalább egy olyan zene, zenész, zenekar, előadó, aki megérdemli ezt. Most az egyik például a Puli… „Törnek a lelkek ezerfelé/Könnyei lesznek a földnek/Az utolsó ítélet az Istené/Neveték tudatlan bölcsek/Saját halálukat ünnepelék/Népüket gúnyolják, gyűlöltetik/A tiszta életünk ígéretét örökre felejtenék.” És ez nem Puli…  Köszi, ha figyelsz rám.

 1. Zs – Mert
 2. Puli zenekar – Bánat Utca
 3. Liam Bailey – Sekkle Down
 4. PG Csoport – Könny Hull a Kútba
 5. Alejandro Escovedo – Bury Me
 6. Pythecus – Az Út
 7. Rebi és Bori – Kifutós bossa
 8. Little North & Oscar Andreas Haug – While You Wait
 9. Puli zenekar – Harmatos
 10. Yard Act – Dream Job
 11. Pick Down – Rémálom
 12. This Calling – The Last Dance
 13. Amigo the Devil – It’s All Gone
 14. TETRATS – Agónia
 15. The Staves – I Don’t Say It, But I Feel It
 16. Puli zenekar – Tavasz Tavasz

2024.05.30. 18:00

letöltés

Vélemény, hozzászólás?