EgyébFrissHírek

Átokbontás – ReLoaded 203.- a Közös Hang Rádióban, 2023.05.18. 18.00

Üdvözletem!

A mai adásban elszakadunk az eddigiektől és az őszinte, olykor kőkemény rock veszi át az uralmat, hardcore punk, modern metál, stb… Engedjünk teret ezeknek az érzéseinknek is. “Óvakodj az embertől, mert ő az ördög eszköze. Isten teremtményei közül egyedül ő öl sportból, pénzért. megöli testvérét, hogy megszerezze annak vagyonát. ne hagyjátok, hogy elszaporodjon, mert elpusztítja az otthonát, de a tiéteket is. Verjétek láncra és vigyétek vissza a dzsungelbe, mert ő a halál hírnöke.” Hallgatni szabad.

 1. Zs – Mert
 2. Fish! – Csipsz és kóla
 3. The Southern Oracle – Lawgiver
 4. Single Mothers – Sad Dumb Game
 5. Kakadu&Bölömbika – THE MILKY WAY OF A DAIRY FARMER (BEYOND THE OBSERVABLE UNIVERSE)
 6. PETOFI – Szürke
 7. Metallica – Too Far Gone
 8. Angertea – Genocide
 9. DRAIN – Run Your Luck
 10. Sólkym – Get your eyes used to the dark
 11. Therapy? – To Disappear
 12. Tiansen – Ajtók mögött
 13. Mudhoney – Move Under
 14. VAD – Vad had
 15. Richie Ramone – Other Things
 16. Dark Art Tattoo – POST PARTUM FUNDAMENTAL
 17. Covet – coronal
 18. The Southern Oracle – Kingmaker

2023.05.18. 18:00

letöltés

 

Vélemény, hozzászólás?