Átokbontás – ReLoaded 170.- a Közös Hang Rádióban, 2022.09.15. 18.00

Üdvözletem!

Beharangozó gyanánt csak néhány részletet írnék ide a műsorban szereplő dalokból, versekből… „S ne félj te sem, ne fuss előlem, inkább csitítsd a szenvedést, csukott szemmel szoríts magadhoz, szoríts merészen, mint a kést.”  „értelem helyett mára lételem a megalkuvás, meg a kurva kényelem, a leszokásom magja kel és nő az egóig fel” „hát ezért indultak el, azok a nagyon nagy emberek, akik most egymás közt osztanak, és már a kezük sem remeg” és még sorolhatnám… Nyitott fülek, tiszta szívek. Hallgatni szabad.

 1. Zs – Mert
 2. Kibrom Birhane – Pendulum
 3. PG Csoport – Elmúlhat minden
 4. LAUNDER – Beggar
 5. iLand – De Mégis Élünk
 6. Küszöb – Élni Kéne
 7. Metric – All Comes Crashing
 8. Ephemere – Te is tudod
 9. Tengerszem – Szörnyek Keringője
 10. Pool Kids – I Hope You’re Right
 11. Mudi – Kényelemből
 12. – Tilos Csillagon
 13. Marczell Márton – A Mérnök
 14. Shane Cooper & Mabuta – The Walk

 

2022.09.15. 18:00

Vélemény, hozzászólás?